Kiekvienos programos studijų kaina skiriasi, tačiau maksimali valstybinio finansavimo kaina – 10000 svarų.

Tikslią programos studijų kainą rasite kiekvieno univeriteto tinklapyje.

Čia pateikiame Magistras.eu partnerių universitetų studijų kainų pavyzdžius:

 • £ 4600 (Southampton Solent University, Illustration)
 • £ 5400 (University of Southampton , Economics)
 • £ 8010 (University of Birmingham, International Accounting and Finance)
 • £ 9650 (Univrersity of Surrey, Food management)
 • £ 10815 (University of Chichester , Perfomance: Dance)
 • £ 10300 (University of Greenwich, Accounting and Finance)
money-tree-medium

Esate paskutinio kurso studentas ir svajojate pakeisti aplinką bei išbandyti save kitoje šalyje?  Magistrantūros studijos gali Jums atverti naujas gyvenimo galimybes ir suteikti neįkainojamos patirties. 

Dabar pats laikas susigriebti ir pradėti domėtis magistrantūros studijomis Jungtinėje Karalystėje – jau prasidėjo stojimai.

Padedame pasirinkti universitetus ir programas

Konsultuojame dėl reikalingų dokumentų

Pildome paraiškas į pasirinktus universitetus

Padedame užpildyti finansavimo paraišką

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai savarankiškai stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik specialistė. Būtent jos pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik konsultantės dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su stojimo proceso specialistu sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo :)

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska