Galutinis terminas pateikti paraišką – birželio 30 d. Tačiau teikti paraišką patariame kuo anksčiau. Programos atviros tol, kol yra laisvų vietų.

Pirmas etapas

 • Anketa

  Pildoma online anketa www.magistras.eu

 • Diplomas

  Prisegamas kolegijos/univeriteto diplomas anglų kalba, arba jei dar esate paskutiniame kurse, prisegate studijuotų dalykų sąrašą su pažymiais ir ECTS balais (anglų.k.) Dokumentą išduoda universiteto administracija.

 • Dokumentai

  Pridedami reikalingi dokumentai - motyvacinis laiškas bei rekomendacijos iš mokslo įstaigos ir/ar darbo

Antras etapas

Laikomas IELTS ar CAE tetas ir siunčiamas rezultatas

Galima pateikti paraišką su visais dokumentais ir IELTS testą vienu metu. Tačiau patariame pirmiausia pateikti paraišką su visais dokumentais ir ramiai ruoštis IELTS/CAE testui, kurio rezultatą galite pateikti vėliau vasarą.

Esate paskutinio kurso studentas ir svajojate pakeisti aplinką bei išbandyti save kitoje šalyje?  Magistrantūros studijos gali Jums atverti naujas gyvenimo galimybes ir suteikti neįkainojamos patirties. 

Dabar pats laikas susigriebti ir pradėti domėtis magistrantūros studijomis Jungtinėje Karalystėje – jau prasidėjo stojimai.

Padedame pasirinkti universitetus ir programas

Konsultuojame dėl reikalingų dokumentų

Pildome paraiškas į pasirinktus universitetus

Padedame užpildyti finansavimo paraišką

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai savarankiškai stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik specialistė. Būtent jos pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik konsultantės dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su stojimo proceso specialistu sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo :)

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska